MENU
Başkan Vekili Kürşad Atak'dan Kandil Mesajı

Belediye Başkan Vekili Kürşad ATAK Ramazan ayının içinde idrak edilen Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tüm islam aleminin mübarek Kadir Gecesi’ni kutlayan ATAK, ‘’ Bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum’’ dedi.
‘’Bu gece; Peygamberimize ilk vahyin geldiği, Kur’an-ı Kerim’in indirilmeye başladığı gecedir’’ diyen ATAK, ’’ Rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan mübarek Ramazan ayının son günlerindeyiz. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz’’ diye konuştu. 
 Rahmet, merhamet ve mağfiretin bol bol yağdığı Kadir Gecesi’nde Yüce Mevla’dan bağışlanma dileyip, kırgınlıkların giderilmesi gerektiğini belirten ATAK ‘’Manevi duyguların en üst seviyeye yükseldiği bu mübarek gecede yapılacak tüm duaların kabul olunmasını Cenab’ı Hak’tan niyaz ederim. On bir ayın sultanı Ramazan ayının vedası olan Kadir Gecesi’nin birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, dostlukların artmasına vesile olmasını temenni ediyorum. Bayram sevincini yaşamaya hazırlandığımız bu günlerde tüm hemşehrilerimin Kadir Gecesi’ni kutluyor, bin aydan daha hayırlı olan bu gecenin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum’’ şeklinde konuştu.

RESİMLER